+31(0)85 - 130 74 61

Dagelijks bereikbaar tussen 7:00 - 17:00

FMTC Safety Schiphol Amsterdam gaat vanaf 1 februari weer open.

21 januari 2021

Graag informeren wij u dat FMTC Safety Schiphol Amsterdam vanaf 1 februari weer open gaat. Sinds het begin van de Nederlandse lockdown die begon op 15 december 2020, kunnen we alleen doorgaan met onze trainingen op onze locatie in Dordrecht.

Het is nog steeds belangrijk om te trainen voor uw veiligheid en de veiligheid van uw collega’s tijdens uw werk aangezien we allemaal in een kritiek beroep werken. Daarom hebben wij met de overheid afgesproken dat wij onze veiligheidstrainingen in Amsterdam weer mogen voortzetten, om alle kritische beroepen van dienst te zijn.

Cursusrooster

Als bedrijf neemt FMTC Safety de verantwoordelijkheid voor de veiligheid van onze afgevaardigden, evenals onze FMTC Safety-teamleden. Sinds de uitbraak van COVID-19 hebben we onze trainingen voortdurend aangepast om te voldoen aan de nieuwste lokale en sociale regelgeving.

We hebben onze planning voorlopig aangepast om alle deelnemers gelijk te verdelen over onze verschillende locaties. U kunt onze realtime beschikbaarheid en planning zien op onze website. Ons team neemt contact met je op als er iets voor je verandert als je na 1 februari al een training hebt geboekt.

Reizen naar en in Nederland

Aangezien we in Nederland nog steeds in lockdown zitten, zijn er meer maatregelen genomen door de overheid. Hieronder hebben we de maatregelen op een rijtje gezet.

Meer informatie?

Ons team staat altijd klaar om u van dienst te zijn en u te adviseren. Laat het ons weten als u speciale verzoeken nodig heeft, want we zijn vastbesloten om oplossingen te vinden. Wij zijn 24/7 voor u bereikbaar via +31(0)85-130 74 61, via info@fmtcsafety.com en via onze website.

Terug naar het overzicht